środa, 2 marca 2011

Stworzyłam dla Was taki mały zestawik. Troszkę mi to zajęło czasu ale jakoś się uporałam. Zestaw dla osób które nie wiedzą jak wykorzystać marynarkę w różnych zestawach (stylizacjach). Jak widzicie można ją połączyć z różnymi stylami. Akurat tutaj widzimy na dyskotekę, elegancko, sportowo i na spacer w ciepłe wiosenne dni. Mam nadzieję że komuś się to przyda. Ostatnio włąśnie zaopatrzyłam się w granatową marynarkę z H&M'u. Ubolewam tylko nad kolorem bo wolałabym czarną, ale nie było... Jednak nic nie stracone muszę poszukać w innych sklepach.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieszę się niezmiernie że codziennie odwiedza mojego bloga coraz to większa liczba osób, jednak mało blogowiczów dodaje mnie do obserwowanych. Mam nadzieję że z czasem się to zmieni gdy zakupię wymarzoną lustrzankę (czyli po trzech propozycjach przez Was zaproponowanych). Wiem że gdy będę umieszczała moje zdjęcia będę bardziej realna i przykuję waszą uwagę nie tylko tym co mam w głowie, ale również tym co mam w szafie.

2 komentarze:

  1. uwielbiam marynarki, mam ich trochę w szafie. najlepszym dla mnie zestawem jest biały t-shirt, czarna marynarka i ulubione jeansy. czuję się wtedy tak naturalnie.
    granatowy kolor, to też cudowna sprawa. pokombinuj i na pewno będziesz ubóstwiać nową zdobycz.

    OdpowiedzUsuń
  2. białe trampki! <3 mój fetysz.

    OdpowiedzUsuń